Klub muzyczny Show

Klub muzyczny Show

W samym sercu Białegostoku

Klub muzyczny Show, to miejsce które znajduje się w samym sercu Białegostoku, pod legendarnym adresem: Lipowa 19 Adres legendarny, bo właśnie tu przez kilkanaście lat funkcjonował dobrze znany w Białymstoku Klub Prognozy a następnie klub WoW.

Historia tego miejsca 25 grudnia 2023 roku narodziła się na nowo – pod nazwą SHOW! Nowa aranżacja przestrzeni, nowy wystrój a także najnowsze osiągnięcia techniki audio-wizualnej.

Do Waszej dyspozycji mamy dwie oddzielne strefy.

PARKIET GŁÓWNY

Parkiet główny, z prawdziwą muzyką klubową i dużą liczbą miejsc siedzących, w tym oddzielną strefą VIP.

W piątki organizujemy tu koncerty najbardziej znanych artystów w Polsce, a w soboty bawimy się w towarzystwie gości, którzy często uważają, że życie zaczyna się po 30stce. Jest to jedna z naszych sobotnich imprez tematycznych, podczas których, wszystkie osoby powyżej 30 lat, wchodzą do klubu gratis, do godziny 23:00.

ZOBACZ NASZE AKTUALNE WYDARZENIA

Parkiet VIP

To miejsce przeznaczone do organizacji mniejszych koncertów i wynajmu na Waszą prywatną imprezę. Strefa z oddzielnym wejściem, własnym barem i oddzielnymi toaletami. A wszystko po to, abyście mogli poczuć się komfortowo i aby nikt nie przeszkadzał Wam podczas waszego wydarzenia.

Marzy Ci się prywatna impreza w klubie – w oddzielnej strefie tylko dla Was ?

WYNAJMIJ KLUB

Kontakt z nami

SHOW Białystok ul. Lipowa 19/21,
Godziny otwarcia

Piątek: 22:00-04:00

Sobota: 22:00-04:00